Wsparliśmy Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą "Przystań" z Dąbrowy Górniczej

10.01.2018
Fundacja Nasze Dzieci - dary dla POW

Szanowni Państwo,

Z całego serca dziękując rodzicom i bliskim naszych przedszkolaków, kadrze przedszkola, dzieciom, wszystkim którzy tak wspaniale zaangażowali się w organizację Bożonarodzeniowego Dnia Otwartego 19 grudnia br. oraz organizację zbiórki dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań" z Dąbrowy Górniczej, niniejszym publikujemy:
 

  • wyniki sprzedaży cegiełek na wsparcie Placówki,
  • rozstrzygnięcie konkursu międzygrupowego na najsmaczniejsze ciasta świąteczne,
  • informację o darach przekazanych do Placówki.

     

Podczas konkursu głosowali Rodzice za pomocą kuponów dołączonych do cegiełek sprzedawanych w przedszkolu w trakcie Bożonarodzeniowego Dnia Otwartego w Niepublicznym Przedszkolu ArcelorMittal Poland "Równe Przedszkolaki" w Dąbrowie Górniczej. Całkowity przychód z ich sprzedaży został przeznaczony na wsparcie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań z Dąbrowy Górniczej, gdzie mieszka ok. 50 dzieci w różnym wieku. Do placówki tej trafiają dzieci z różnym bagażem doświadczeń. Domy, z których pochodzą nierzadko dotknięte są problemem alkoholowym, ubóstwem, a nawet przemocą.

 

Przychód ze sprzedaży cegiełek

Sprzedano łącznie 85 cegiełek od nr 1 do 85 na łączną kwotę 850 zł. Z całego serca dziękujemy :)
Protokół ze sprzedaży cegiełek

 

Wyniki konkursu

Największą liczbę kuponów zebrała Grupa 4 - 27 szt. Zgodnie z zasadami konkursu grupa przedszkolna, która zgromadziła największą liczbę kuponów otrzyma nagrodę Fundacji Nasze Dzieci. Gratulujemy! :)
Protokół z przeliczenia kuponów

 

 

---------------------------------------------------

Fundacja Nasze Dzieci - podziękowanie od POW

 

Przekazanie darów do POW

Miło nam również poinformować, że Fundacja Nasze Dzieci 21.12.2017 r. przekazała do Placówki Opiekuńczo Wychowawczej "Przystań" dary rzeczowe wycenione przez Placówkę na kwotę 1912,93 zł.

Dary te zostały pokryte z przychodów ze sprzedaży ww. cegiełek na kwotę 850 zł., z 1% podatku przekazanego do Fundacji na kwotę 767,43 zł. oraz w formie darów rzeczowych od rodziców i wolontariuszy Fundacji na kwotę 295,50 zł.

 

Z całego serca dziękujemy.
Fundacja Nasze Dzieci

 

Chcesz dowiedzieć się więcej >>>>kliknij