3 września zapraszamy na Festiwal Ludzi Aktywnych

28.08.2016
animacje dla dzieci

Już 3 września 2016 r. zagłębiowskie organizacje pozarządowe będą prezentować swoją działalność oraz prowadzić zajęcia, warsztaty i pokazy dla uczestników na X. jubileuszowym Festiwalu Ludzi Aktywnych w Dąbrowie Górniczej.

 

Tegoroczny Festiwal rozpocznie się o godzinie 12.00 uroczystym przemarszem przez Park Hallera przedstawicieli trzeciego sektora w asyście Stowarzyszenia Miejska Orkiestra Dęta.

W godzinach od 12.00 do 18.00 będą czynne stoiska organizacji, gdzie na odwiedzających Park Hallera czeka mnóstwo atrakcji m.in. dla najmłodszych Bieg Przedszkolaka, warsztaty plastyczne i zabawy taneczne, dla nieco starszych pomiar poziomu cukru, zajęcia sportowe, porady dietetyczne, degustacje itp. Na scenie festiwalowej będzie można podziwiać prezentacje artystyczne zespołów i grup działających oraz prowadzonych przez organizacje pozarządowe.

 

Fundacja Nasze Dzieci, przy wsparciu wolontariuszy, również będzie uczestniczyć w wydarzeniu. W strefie dla dzieci przygotowaliśmy program animacyjny, w którym nie zabraknie quizów, warsztatów plastycznych i zabaw sportowych. Na małej scenie Festiwalu wystąpią mali wychowankowie "Równych Przedszkolaków" (ok. godz. 14.45 - 15.55). Dodatkowe informacje o Festiwalu znajdą Państwo na plakacie poniżej.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z Rodzinami do wzięcia udziału w zabawie. Zapraszamy również osoby, które dodatkowo chciałyby zaanagażować się w organizację naszego stoiska (Szczegóły pod linkiem: Wolontariat - Festiwal Ludzi Aktywnych)

Katarzyna Kulik