PIŁKARSKI FESTYN RODZINNY (NIEDZIELA 10 WRZEŚNIA)

08.09.2023

Drodzy Rodzice,

Na prośbę Akademii Zagłębia Sosnowiec zamieszczamy zaproszenie na festyn.

---------------------------

 

Szanowni Państwo,

w niedzielę 10 września, w godzinach 10.00 - 13.00, w naszym centrum treningowym przy ul. Kresowej 1 w Sosnowcu odbędzie się piłkarski festyn rodzinny podczas którego będzie prowadzony nabór dzieci do grup przedszkolnych Zagłębia Sosnowiec (roczniki 2020, 2019, 2018 i 2017).

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym w naszej Akademii odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.

https://zaglebie.eu/akademia/junior-football/

https://www.facebook.com/pilkarskieprzedszkolezaglebiasosnowiec/

Co roku jest naprawdę świetna zabawa, w festynie uczestniczy mnóstwo dzieciaków z rodzicami, mamy nadzieję, że w najbliższą niedzielę będzie podobnie :-)

Poniżej umieściłem link opisujący zeszłoroczną imprezę, a w załącznikach przesyłam grafiki informujące o tegorocznym festynie.

https://zaglebie.eu/akademia/wpisy/festyn-naborowy-2022-to-byla-dobra-zabawa/

Jako Zagłębie Sosnowiec pragniemy promować sport i zdrowy tryb życia. Zgodnie z maksymą – w zdrowym ciele zdrowy duch, chcemy zachęcać mieszkańców naszej małej ojczyzny do sportowych aktywności, które sprawią, że poprawią oni swoje zdrowie i kondycję, będą mieli więcej energii, lepszy humor, samopoczucie oraz samoocenę. Wierzymy, że dzięki temu ludzie – młodsi i starsi, będą tworzyli teraz i w przyszłości świat, w którym będą szczęśliwi.

https://zaglebie.eu/wartosci-klubu/

https://www.facebook.com/akademiazaglebiasosnowiec

Jeśli Państwo oraz rodzice i dzieci z Waszego przedszkola bylibyście zainteresowani wspólną zabawą to zapraszam w najbliższą niedzielę na Kresową. 10-go września obchodzony jest w Polsce Dzień Piłkarza, więc idealnie się składa, żebyśmy wszyscy spotkali się w centrum treningowym Zagłębia Sosnowiec.

10 września to data jednego z największych sukcesów w historii polskiej reprezentacji piłki nożnej. 1972 rok rozpoczął najlepszą dekadę w historii polskiej piłki nożnej. 10 września polska drużyna na czele z Kazimierzem Deyną zmierzyła się w finale olimpijskim z Węgrami. Warto dodać, że komentatorem tego słynnego meczu był legendarny sosnowiczanin Jan Ciszewski!

Pozdrawiamy i zapraszam serdecznie,

Łukasz Girek

Dyrektor Zarządzający
Akademia Zagłębia Sosnowiec